Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Генеалогічні дослідженняВ останні роки у нашій країні, як і у світі, генеалогічні дослідження стають все більш популярним явищем. Люди хочуть дізнатися про власне коріння та встановити свої родоводи. У Державному архіві Чернівецької області зберігаються книги актів цивільного стану (метричні книги) від 1784 до 1944 року, які утворюють фонд 1245. З описами цього фонду можна ознайомитися за посиланням.


Частину метричних книг оцифровано корпорацією FamilySearchInternational та оприлюднено на їх вебсайті. Для самостійного пошуку своїх коренів необхідно зареєструватися на їх ресурсі. Після реєстрації можна скористатися рубрикою «Пошук» > «Каталог» і знайти потрібні документи за назвою населеного пункту.


Державний архів Чернівецької області також надає відповідні послуги на платній основі і допомагає громадянам віднайти їх родинні зв’язки. Для цього необхідно заповнити заяву, яку можна надіслати на електронну чи поштову адресу або написати безпосередньо в архіві під час прийомних днів.

поштова адреса: 58029, м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 20-А
електронна адреса:
телефон: +38 (0372) 53-11-70


БЛАНК ЗАЯВИ ЗРАЗКИ ЗАЯВ


До уваги заявників

Один запит = одна гілка, яка бере початок від особи, народженої у 1900-1930-х рр. Наприклад, одна гілка – «Грищенко Олена Ярославівна, народилася у 1916 р. у с. Онут Заставнівського району».
Якщо є потреба дослідити більше осіб (до прикладу двох дідусів та двох бабусь), на кожну з них пишеться окремий запит (відповідно 4 окремих запити).


Обов’язково зазначте у заяві необхідний вам результат генеалогічного дослідження. Він може бути наведений у вигляді архівної довідки або графічної схеми, чи обидва варіанти. Нижче можна ознайомитися зі зразками.


Окремо за бажанням заявника (зазначте у заяві) можна здійснити пошук біографічної інформації про родину (списки військовозобов’язаних, репресованих, депортованих і т.д.).


ЗРАЗОК
ДОВІДКИ
ЗРАЗКИ
СХЕМИ