Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Відділ зберігання, обліку документів та довідкового апарату

Відділ зберігання, обліку документів та довідкового апарату


Начальник відділу Ринжук Галина Степанівна – невтомний архівіст протягом багатьох років. Високий професіоналізм, досвід та компетентність у архівній галузі завжди супроводжують її у роботі. Галина Степанівна є одним із розробників науково-довідкових видань архіву, вправний керівник та наставник. Зараз виконує обов’язки директора архіву.

Слободченко Людмила Олексіївна – старший зберігач фондів. Все в її роботі чітко, старанно і скрупульозно: перевірка наявності, картонування, знепилення та видача справ в читальний зал. І про температурно-вологісний режим досвічена працівниця ніколи не забуває.

Старший зберігач фондів Ренжук Лариса Миколаївна відповідає за сховища радянського періоду та сховище кіно-, фото-, фонодокументів. Проводить перевіряння наявності документів, перекартонування, знепилення, готує і видає справи в читальний зал. Також Лариса Миколаївна веде каталог фотографій та фотодокументів.

Реставратор Рипчук Ніна Дмитрівна забезпечує збереження документальної історії фондів архіву. Вона вправно володіє інструментами для реставрування документів. Ніна Дмитрівна вміло надає «нове життя» архівним справам, матеріалам, фондам.


Головний спеціаліст Бігальський Віталій Богданович займається формуванням довідкового апарату фондів архіву, здійснює переробку та удосконалення рукописних описів, їх перешифрування, редагування та підготовку ІІ тому Путівника, проводить також перевірку наявності документів.
У створенні науково-довідкових видань та каталогів до фондів архіву активно бере участь головний спеціаліст Неміш Надія Василівна. Вона здійснює переробку та удосконалення описів дорадянського періоду, каталогізацію документів та підготовку і редагування ІІ тому Путівника. Надія Василівна також проводить моніторинг виконання Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ.