Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Відділ управління персоналом та організації архівної роботи

Відділ управління персоналом та організації архівної роботи


Поборна Надія Іванівна – начальник відділу управління персоналом та організації архівної роботи, яка здійснює керівництво діяльності відділу, розподіляє обов’язки між працівниками, очолює та контролює їх роботу, також здійснює керівництво архівними установами Чернівецької області з питань організації архівної роботи.

Легета Валерія Павлівна – головний спеціаліст відділу управління персоналом та організації архівної роботи, яка є відповідальною за діловодство канцелярії та за здійснення електронного обміну службовими документами Державного архіву Чернівецької області.

Волощук Сергій Володимирович – головний спеціаліст-юрисконсульт відділу управління персоналом та організації архівної роботи, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної служби з питань управління персоналом Державного архіву Чернівецької області.

Берлад Ірина Богданівна – головний спеціаліст відділу управління персоналом та організації архівної роботи, забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної служби з питань управління персоналом Державного архіву Чернівецької області.