Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Список описів фондів дорадянського періоду у електронному вигляді


№ фондів Назви фондів
Ф1-100
  • Адміністративний суд Буковини Міністерства внутрішніх справ

  • Буковинська окружна управа

  • Виконавчий Комітет Буковинського сейму

  • Буковинська крайова управа

  • Префектури Чернівецького, Вижницького, Дорохойського, Заставнівського, Хотинського, Кіцманського, Сторожинецького повітів

  • Чернівецький, Хотинський міський магістрати

  • Чернівецьке повітове управління

  • Чернівецький обласний інспекторат поліції м. Чернівці

  • Лісництво адміністрації Православного релігійного фонду Буковини у с. Селятин Радівецького повіту; лісництво у с. Кодрул-Козмінулуй Чернівецького повіту

  • Кіцманське повітове управління

  • Аптечно-реквізиційна комісія військово-санітарного Управління при обласному комісарі Галіції і Буковини; Комісія по ліквідації австрійських установ на Буковині; Комісія по уніфікації адміністративних установ на Буковині

  • Центральне виборче бюро Буковини по виборам у румунський парламент

  • Примарії міст Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новоселиця, Сторожинець, Чернівці

  • Примарії комун Адинката (нині Глибока), Бояни, Бросківці, Валява, Великий Кучурів, Верхні Петрівці, Верхні Шерівці, Виженка, Витилівка, Гвіздівці, Грубна, Добринівці, Дубівці, Жадова, Задубрівка, Кадубівці, Киселів, Кіцмань, Кліводин, Комарівці, Красноїльськ, Лашківка, Лужани, Луковиця, Малий Кучурів, Малятинці, Мамаївці, Маморниця, Мигучени (Михайлівка), Молодія, Нижні Ленківці, Нижні Шерівці, Оршівці, Пелінешти (Білоусівка), Петричанка, Раранча Слобода, Ревне, Рогізна, Селище, Стара Жучка, Стара Красношора, Суховерхів, Товтри, Топорівці, Трестяна, Чагор, Червона Діброва, Череш, Чудей, Шипинці, Шубранець

  • Романківське народне однокласне; Зарожанське двокласне народне; Ревковецьке однокласне народне училища

  • Королівський намісник округу Сучава у м. Чернівці

  • Хотинська повітова земська управа

  • Грозинецький волосний суд Хотинського повіту
  • Ф101-200
  • Крайовий, Апеляційний суд Буковини

  • Крайова судова прокуратура Буковини

  • Повітова поліція Чернівецького вокзалу, міст Кіцмань, Сторожинець

  • Примарії комун Брідок, Горбово, Іванівці, Калинівці, Карапчів, Киселиця, Кичера, Клішківці, Коболчин, Козиряни, Коликауци, Колінківці, Коржеуць, Костинці, Костичани, Котелеве, Купка, Маркауци, Нижні Петрівці, Ржавинці, Рокитне, Романківці, Сербичани, Турятка

  • Чернівецький, Сторожинецький, Вашківецький, Герцаївський, Садгірський, Вижницький волосний змішаний суд; Дорохойський, Сокирянський, Романковецький, Путильський сільські суди; Нотаріальна контора Дунік Іллі в м. Чернівці

  • Чернівецька центральна в'язниця

  • Прокурор Чернівецького повітового трибуналу; Чернівецький, Хотинський, Сторожинецький повітовий трибунали

  • Вашківецький, Кіцманський, Сторожинецький, Хотинський повітові суди

  • Лісництво управи православного церковного фонду Буковини в с. Ревне; Лісництво адміністрації Православного релігійного фонду Буковини у с. Стара Жучка Чернівецького повіту

  • Училища: Хотинське повітове, Хотинське міське 4-х класне, Лопатницьке 1-класне народне училище, Хотинське підвищене початкове; Хотинська приватна жіноча гімназія Катерини Петрівни Кодряну-Филипової

  • Земський начальник 3-ї дільниці Хотинського повіту Бессарабської губернії; Жандармський пост с. Митків Чернівецького повіту
  • Ф201-300
  • Примарії комун Кишло-Замжиєво, Кишло-Неджимово, Кулішівка

  • Чернівецький повітовий шкільний інспекторат; Чернівецький, Сторожинецький повітовий шкільний ревізорат; Інспекторат народних училищ Хотинського повіту; Чернівецький міський шкільний субінспекторат; Директорат філософських наук; Хотинська повітова училищна рада

  • Головна окружна школа м. Чернівці; Реальний ліцей №2 ; Чоловіча гімназія "Мірон Костін"; Приватне жіноче педагогічне училище "Сім'я Марії"; Педагогічний семінар при Чернівецькому університеті; 2-х класна церковно-приходська школа м. Хотин; Державний ліцей "Арон Пумнул"; Початкова чоловіча школа «Георге Тофан»; Православний дівочий ліцей «Єлена Доамна»; Приватний жіночий ліцей «Юлія Хаждеу»; Приватний чоловічий ліцей «Емануїл Грігоровіца»; Учительська семінарія; Православний чоловічий ліцей «Митрополит Сильвестру»; Приватний чоловічий ліцей «Модерн» м. Сторожинець; Індустріальна гімназія м. Вижниця; Школа з підготовки вчителів (чоловіча); Приватна комерційна жіноча гімназія «Прогресул»; Чотирикласна початкова школа; Державна початкова жіноча школа № 4; Чотирикласна початкова чоловіча школа м. Чернівці по вул. Турецькій; П’ятикласна жіноча школа м. Чернівці.по вул. Святої Трійці; П’ятикласна чоловіча школа в м. Чернівці по вул. Штефан чел Маре; Початкова шестикласна жіноча школа по вул. Дж. Мірческу; П’ятикласна народна школа; Православна чоловіча школа; Початкова базова школа при чоловічому педагогічному училищі; Початкова жіноча державна школа № 8 «Софія Штефанович» по вул. Дж. Мірческу; Чоловіча шестикласна початкова школа № 10 «Михай Кісанович»; Жіноча початкова школа «Олтя Доамна» по вул. Штефан чел Маре; Початкова жіноча школа №18 «Єлена Попович Логотеті» по вул. Єпіскопa Хереску; Початкова змішана державна школа в комуні Василів; Народна школа комуни Верхні Петрівці Сторожинецького повіту; Початкова державна змішана школа в комуні Білоусовка

  • Секретаріат міністерства землеробства та державного майна в м. Чернівці; Крайові комісії Буковини в справах відміни та викупу кріпосних повинностей та врегулювання сервітутних питань; Чернівецька окружна земельна рада, м. Чернівці; Чернівецька філія національного управління румунської кооперації; Дирекція обліку та реєстрації нерухомого майна на Буковині; Асоціація з розведення племінної худоби породи "Сімменталь"; Акціонерне товариство з експлуатації місцевих залізниць Буковини

  • Жандармський батальйон «Молдова»; Жандармський пост у с. Комарівці Сторожинецького повіту; Жандармський пост с. Ходороуци Хотинського повіту; V-й дорожній інспекторат; Чернівецька міська в’язниця при Чернівецькому губернаторові

  • Чернівецький легіон молодіжної організації "Стража Церій"

  • Ф301-400
  • Генеральна дирекція віровизнань; Хотинська вірменсько-григоріанська церква Святого Іоана Хрестителя

  • Претура Вижницької волості

  • Примарії комун Давидівка, Динівці, Сокиряни, Сучевени, Ленківці, Неполоківці

  • Хотинська повітовий поштамт

  • Хотинський повітовий землемір Бессарабськоїх губернії; Сокирянський волосний земельний відділ Хотинського повіту

  • Чернівецька окружна палата торгівлі та промисловості; VIII-a інспекція румунських залізниць Буковини; Чернівецький окружний інспекторат лісового режиму; ХІІ-а окружна лісова дирекція, м. Чернівц
  • Ф401-500
  • Примарії комун Тернавка, Берегомет, Борівці, Погорилівка, Ставчани, Пригородок, Садгора, Самушин, Вікно, Волока, Михальча, Южинець, Юрківці, Ошихліби, Митків, Кулівці, Коровія, Дорошівці, горошівці, Лука, Онут, Чорнівка, Чорний Потік, Ревна, Ревківці, Гоголіна, Нові Мамаївці, Остриця, Михайлівка
  • Ф601-700
  • Претури Вашківецької, Вижницької, Герцаївської, Заставнівської, Кельменецької, Кіцманської, Новоселицької, Садгірської, Сокирянської, Сторожинецької, Сулицької, Чернівецької волостей

  • Примарії комун Бабин, Боянчук, Берегомет, Бочківці, Біла, Буда, Бурдей, Валя Кузьмин, Вашківці, Веренчанка, Вербівці, Васловівці, Василів, Василівка, Верхні Станівці, Верхні Луківці, Вилавче (нині Коритне), Гаврилівці, Годинівка, Залуча, Зарожани, Зелений Гай, Зеленів, Лівинці, Ломачинці, Лопатник, Лунка, Малинці, Мамалига, Мега, Молниця, Молодове, Мосорівка, Непоротово, Нижні Станівці, Нова Жучка, Нижні Луківці, Панка, Пашківці, Перківці, Привороки, Прилипча, Раранча, Рестео-атаки, Ропча, Росошани, Рукшин, Стрілецький Кут, Комарів, Кам'яна, Красна Путна, Хрещатик, Цурень, Чебриу, Щербинці

  • Примарії м. Хотин, Вашківці
  • Ф701-800
  • Примарії комун Балківці, Барбівці, Бирледени, Білявинці, Буденець, Ванчиківці, Вартиківці, Віішоара, Вовчинець, Гореча Монастир, Людигореча, Мендиківці (нині Олексіївка), Местечени, Нижні Балківці, Перебиківці, Путила
  • Ф801-900
  • Примарії комун Іспас, Йорданешти, Клокучка, Окниця

  • Хотинська повітова військова присутність

  • Хотинська повітова комісія з проведення аграрної реформи
  • Ф901-1000
  • Примарії комун Рингач, Розтоки, Санківці, Селище, Слобода, Стальнівці, Сучевиця, Тарасівці, Тарашани
  • Ністор Іон Янку

  • Ф1001-1100
  • Претура Хотинської волості

  • Примарії комун Багна, Бузовиця, Владична, Глиниця, Грушевиця, Данківці, Довжок, Долиняни, Драчинці, Замостя, Їжівці, Каплівка, Кельменці, Корчівці, Михалешени (нині Михалкове), Мілієве, Мошанець, Рашків, Тирново, Ходорівці, Шебутинці
  • Ф1101-1200
  • Претури Путильскої волості

  • Примарії комун Вітрянка, Сергії
  • Ф1201-1300
  • Книги актів громадянського стану (метричні книги) нинішньої Чернівецької області

  • Претури та примарії Хотинського повіту

  • Префектури та примарії повітів Південної Буковини

  • Примарії комун Верхні Ленківці, Хлівище

  • Циглауер фон Блюменталь Фердинанд; Колекція документів сім'ї Флондор