Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архівний відділ Чернівецької міської ради

Архівний відділ Чернівецької міської ради


Архівний відділ Чернівецької міської ради був утворений у 1944 році і до сьогоднішнього дня забезпечує реалізацію державної політики у сфері архівної справи і діловодства на території міста.

З плином часу всі архівосховища були перенавантажені і архів почав припиняти прийом документів на зберігання. Начальник відділу, Тетяна Іващенко, ініціювала побудову нового приміщення. Залучившись підтримкою тодішнього міського голови, Миколи Федорука, вона зуміла переконати депутатів Чернівецької міської ради у необхідності цього. І хоча будівництво затягнулося на 7 років, приміщення Архівного відділу Чернівецької міської ради були побудовані та обладнані за сучасними технологіями. В архівосховищах встановлені пересувні мобільні архіватори, які дозволили збільшити прийом документів удвічі.

На даний час це 4 поверхова будівля, загальною площею – 464 кв.м. У 9 архівосховищах зберігається 197 фондів у кількості 62 992 справи. Розміщено 7 робочих кімнат, читальний зал на 16 місць. Встановлена автоматична установка газового пожежогасіння та охоронна сигналізація. Працівники архіву забезпечені комп’ютерною та копіювальною технікою.

Сьогодні, Архівний відділ Чернівецької міської ради – це цінний комплекс документів, сформований і збережений зусиллями кількох поколінь архівних працівників, що відображають історію і розвиток міста.