Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


Травень 2013

31 травня 2013

З метою надання методичної допомоги 31 травня 2013 року головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства А.М. Житарюк провела семінар на тему «Ведення діловодства в установах» для відповідальних за діловодство та архів обласних установ - джерел комплектування Державного архіву Чернівецької області. В ході семінару були висвітлені питання, щодо складання номенклатур та формування справ, організації проведення науково-технічного опрацювання документів та розшуку відсутніх справ, оформлення організаційно-розпорядчої документації, порядку передавання справ постійного зберігання до держархіву області.

31 травня 2013

В приміщенні Державного архіву Чернівецької області відбулися загальні збори трудового колективу. Голова профспілкового комітету І.О. Ковальов прозвітував про стан виконання колективного договору укладеного між адміністрацією та профкомом держархіву області та представив на розгляд трудового колективу проект нового колективного договору на 2013-2018 р.

30 травня 2013

В приміщенні архівного відділу Кіцманської райдержадміністрації було проведено ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН директором Державного архіву Чернівецької області Д.Д.Жмундуляком з питань генеалогії, правильності отримання архівних довідок та забезпечення збережності документів.

07 травня 2013

Відкриття тематичної документальної виставки, до 68-ї річниці від Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 рр. (пров. Текстильників, 1 (корпус № 2 (корпус № 1; на офіційному сайті держархіву Чернівецької області.