Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


Березень 2014

26 березня 2014

В приміщенні архіву по пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) відкрито тематичну документальну виставку «Визволителям м. Чернівців присвячується...», присвячену 70-й річниці визволення міста Чернівців від фашистських загарбників Прес-реліз

21 березня 2014

Працівники Державного архіву Чернівецької області долучились до всеукраїнської акції щодо збору коштів на матеріально-технічне забезпечення для Збройних Сил України. Зокрема, всі працівники держархіву надали матеріальну допомогу на мобілізаційні завдання Збройних Сил України в розмірі від середньоденної заробітної плати і більше.

20 березня 2014

Проведено розширене засідання колегії держархіву Чернівецької області, на якому розглянуто підсумки роботи архівних установах Чернівецької області за 2013 рік та визначенню завдань на 2014 рік.

07 березня 2014

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання
з нагоди Міжнародного
жіночого дня - 8 Березня.


"Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання!"


З повагою і найкращими
побажаннями від імені колективу
Директор архіву Д.Д.Жмундуляк

06 березня 2014

Увага!
В Державному архіві Чернівецької області оголошено початок І туру щорічного Всеукранського конкурсу "Кращий державний службовець" 2014 року.

05 березня 2014

В приміщенні архіву по вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) відкрито тематичну документальну виставку «БУКОВИНА ВШАНОВУЄ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ», присвячену 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка Прес-реліз