Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


Березень 2011

11 Березня 2011

Заступник директора держархіву області Виклюк С.А. взяла участь у заходах з підвищення кваліфікації для відповідальних осіб за ведення діловодства та контролю структурних підрозділів облдержадміністрації, які проходять навчання за програмою постійно діючого семінару “Діловодство” в Чернівецькому регіональному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації, де прочитала лекцію на тему: “Організація роботи архівного підрозділу. Забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду”.

10 Березня 2011

Проведено розширене засідання Колегії Держархіву області, присвячене підведенню підсумків роботи архівних установ області у 2010 році та визначенню завдань на 2011 рік. У засіданні взяли участь начальники архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад та керівники трудових архівів.

09 Березня 2011

Державний архів Чернівецької області підготував та з 09.03.2011 р. експонує тематичну виставку «Великі роковини безсмертного Кобзаря (09.03.1814 – 10.03.1861)»
Вашій увазі пропонується підбірка документів архівних фондів Буковинської крайової управи, Крайової шкільної ради, Секретаріату міністерства внутрішніх справ та публікацій місцевої періодичної преси 1903 – 1931 рр., що містить автобіографічні статті та нариси про Т.Г. Шевченка, повідомлення товариств та закладів освіти про організацію урочистостей з нагоди роковин смерті поета, звіти органів поліції про проведені культурні заходи на честь вшанування пам′яті Т.Г. Шевченка.
Виставка експонується в обох приміщення архіву: вул. Небесної Сотні, 20А, пров. Текстильників, 1.