Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


Липень 2014

25 липня 2014

Відкрито тематичу документальну виставку, присвячену 100-річчю від початку Першої світової війни 1914 – 1918 років (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»). Прес-реліз

16 липня 2014

Відбулося чергове розширене засідання колегії держархіву області на якому було розглянуто питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за І півріччя 2014 р.
2. Про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за І півріччя 2014р.

15 липня 2014

Привітання архівістів Буковинського краю з нагоди 70-річчя від дня створення Архівного відділу Чернівецької міської ради

Шановні ювіляри!


Архівісти Буковинського краю
щиро вітають Вас з поважним ювілеєм!


Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, родинного щастя, життєвої наснаги, нових особистих та професійних успіхів у копіткій і благородній справі збереження скарбів минулого і відновлення історичної правди української держави.

Зберігаючи документи для наступних поколінь, Ви виконуєте важливу, відповідальну місію. Невтомною працею зберігаєте найцінніше – історичну пам’ять, задовольняєте суспільний інтерес до пізнання нашого минулого і водночас життєві потреби людей, яким вкрай необхідна Ваша кваліфікована допомога. Завдяки Вашій щоденній самовідданій праці, інтелектуальна скарбниця нашого міста зберігається та примножується, зміцнюючи нерозривний зв’язок попередніх та прийдешніх поколінь.

Нехай в недалекому майбутньому Ваша архівна установа стане відповідати світовим стандартам, а Ваша праця буде оцінена в повній мірі.

Многая літа ювілярам!

За дорученням архівістів
В.о. директора Державного
архіву Чернівецької області
С.А.Виклюк

15 липня 2014

До 70-річчя від дня створення Архівного відділу Чернівецької міської ради Тетяна Горюнова, головний спеціаліст архівного відділу підготувала статтю “Нам тільки лише - 70”, яка опублікована он-лайн на офіційному сайті держархіву Чернівецької області.
Переглянути статтю