Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


Липень 2013

22 липня 2013

На апаратній нараді при Голові Чернівецької облдержадміністрації директор архіву Дмитро Дмитрович Жмундуляк звітував про роботу архівних установ Чернівецької області у І півріччі 2013 року.

19 липня 2013

В приміщенні архіву по пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) відкрито тематичну документальну виставку «Спомин про Лесю Українку», присвячену 100-річчю від дня смерті видатної української письменниці, культурної та громадської діячки.

18 липня 2013

18 липня 2013 року о 16:00 в приміщенні Чернівецького художнього музею відбулось відкриття виставки (картина-сценографія) «Барон Георг Ловендаль повертається до Чернівців», присвяченої творчості видатного художника, технічного директора Чернівецького театру (1925 - 1937) Георга Ловендаля.
На заході, організованому міжнародним фондом Ловендаль спільно з Чернівецьким художнім музеєм, за підтримки Генерального консульства Румунії в м. Чернівцях та Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації виступив начальник відділу забезпечення збереженості документів держархіву Олар Д.Г., який розповів про документи архіву, що містять інформацію про діяльність художника Георга Ловендаля в Чернівцях, зокрема про розпис ним вівтарів для двох церков з передмість м. Чернівці Клокучка та Гореча.

11 липня 2013

Відбудеться чергове розширене засідання колегії Держархіву області на якому будуть розглядатися питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за І півріччя 2013 року.
2. Про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за І півріччя 2013 року.
3. Про результати перевірок архівних відділів райдержадміністрацій та трудових архівів.
Засідання відбудеться у приміщенні держархіву Чернівецької області за адресою: м.Чернівці, вул.Небесної Сотні, 20А. Початок о 10:00.