Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


Січень 2014

14 січня 2014

В приміщенні Товариства румунської культури ім. М. Емінеску, за адресою: м. Чернівці, Центральна площа 9, проводився культурний захід, присвячений Дню народженню Міхая Емінеску та Дню румунської культури, який організовано Спілкою румунських письменників м. Чернівці спільно з Товариством румунської культури ім. М. Емінеску, м. Чернівці, Літературно-меморіальним музеєм Міхая Емінеску, Чернівецькою обласною універсальною бібліотекою ім. Михайла Івасюка та за підтримки Генерального консульства Румунії в м. Чернівці.
До слова було запрошено начальника відділу забезпечення збереженості документів держархіву Олара Д.Г. Тема виступу: «Віртуальна прогулянка по Чернівцям Міхая Емінеску».

21 січня 2014

До уваги начальників архівних відділів райдержадміністрацій!

Розроблена Примірна номенклатура справ апарату районної, районної у мм. Києві і Севастополі державної адміністрації, та погоджена Центральною експертно-перевірною комісією Державної архівної служби України (протокол ЦЕПК від 22.11.2013 №7)
Примірна номенклатура Файл PDF

30 січня 2014

Для начальників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад було проведено семінар за темою: «Методичні та практичні питання щодо складання та оформлення «Відомостей про зміни у складі та обсязі фондів станом на 01 січня ____ року».