Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


Квітень 2011

22 Квітня 2011

Державний архів Чернівецької області підготував та з 22 квітня 2011 року експонує тематичну виставку «Чорнобильський слід 25 років потому» (приурочену до 25-ї річниці Чорнобильської трагедії).
В експозиції представлені документи архівних фондів Чернівецького Обкому Компартії України, Чернівецької обласної ради, Чернівецької обласної державної адміністрації щодо результатів розслідування причин аварії, проведеної в області роботи у зв'язку з ліквідацією наслідків аварії та евакуйованого з її зони населення, віднесення населених пунктів області до зон радіоактивного забруднення та ін.
Виставка експонується в приміщенні архіву по вул. Небесної Сотні, 20А.

21 Квітня 2011

В державному архіві Чернівецької області проведено Перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". В конкурсі взяли участь шість конкурсантів.
Переможець в номінації "Кращий керівник": Ринжук Галина Степанівна – начальник відділу обліку та довідкового апарату.
Переможець в номінації "Кращий спеціаліст": Скорик Світлана Богданівна – головний спеціаліст фінансового відділу.

16 Квітня 2011

Працівники держархіву області взяли участь у щорічній Всеукраїнській акції “За чисте довкілля”. У рамках акції здійснили чистку дерев та кущів, оформили квітники, підбілили дерева та прибрали сміття на прилеглих до будівель архіву територіях.

14 Квітня 2011

Проведено розширене засідання Колегії Держархіву області щодо підведення підсумків роботи архівних установ області за І квартал 2011 року та про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за І квартал 2011 року.
У засіданні взяли участь начальники архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад та керівники трудових архівів.

14 Квітня 2011

У приміщенні держархіву Чернівецької області (пров. Текстильників, 1) проведений семінар для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад та керівників трудових архівів за темою: “Методичні рекомендації щодо організації роботи зі зверненнями громадян та виконання запитів соціально - правового характеру”.

4 Квітня 2011

Заступник директора держархіву області Виклюк С.А. взяла участь у заходах з підвищення кваліфікації секретарів сільських рад, які проходять навчання за професійною програмою в Чернівецькому регіональному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації, де прочитала лекцію на тему: “Підготовка документів для передавання до архівної установи”.