Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


2016

28 листопада 2016

Відкрито тематичну документальну виставку «Періодична преса Буковини про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні» (експонування в приміщенні архіву: вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»).

23 листопада 2016

У приміщенні Заставнівської районної державної адміністрації заступником директора Державного архіву Чернівецької області Виклюк С.А. був проведений семінар-практикум для секретарів сільських рад та відповідальних за діловодство та архів самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації. На семінарі були розглянуті наступні питання: нормативно-правова база з ведення діловодства та архівної справи в установі; функціонування служби діловодства, архівного підрозділу та експертної комісії в установі; порядок проведення експертизи цінності документів в установі; науково-технічне опрацювання документів.

В цей же день заступник директора Виклюк С.А. зустрілась з головою Заставнівської райдержадміністрації Кітарем Ю.В. Під час зустрічі обговорювались питання щодо покращення стану архівної справи та діловодства в районі та порядку передавання документів юридичних осіб (сільських, селищних, міських рад), що реорганізуються відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

18 листопада 2016

Було проведено чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Чернівецької області. На засідання були подані і розглянуті: номенклатури справ, інструкції з діловодства, описи справ постійного терміну зберігання, описи з кадрових питань, положення про експертну комісію та про архівний підрозділ та акти про вилучення для знищення документів, що не підлягають зберіганню юридичних осіб-джерел формування НАФ.

11 листопада 2016

З нагоди 98-ї річниці Буковинського віча. Наші публікації

19 жовтня 2016

Відбулося чергове розширене підсумкове засідання колегії держархіву області на якому були розглянуті питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за 9 місяців 2016 р.
2. Про підсумки роботи Експертно-перевірної комісії за 9 місяців 2016р.
3. Про планування роботи архівних установ на 2017 рік та звітність за 2016 рік.
4. Про результати комплексних перевірок використання архівного законодавства в архівному відділі Сокирянської райдержадміністрації та КП „Сокирянський районний трудовий архів”.

10 жовтня 2016

Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова провела робочу зустріч із колективом Державного архіву Чернівецької області


20 вересня 2016

В приміщенні Державного архіву Чернівецької області відкрито документальну виставку до 150-ї річниці від народження Голови Центральної Ради Української Народної Республіки (1917 - 1918), історика, громадського та політичного діяча Михайла Сергійовича Грушевського, експонування в приміщенні архіву м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 20-А) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»)), Прес-реліз.

1 вересня 2016

Відкрито тематичну документальну виставку, до150-ї річниці від народження історика, етнографа, археолога і педагога д-ра Раймунда Фрідріха Кайндля (1866 - 1930) (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників,1 (корпус № 2) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»)), Прес-реліз.

26 серпня 2016

Заступник директора Державного архіву Чернівецької області Виклюк С. А. провела особистий прийом громадян в приміщенні архівного відділу Сокирянської райдержадміністрації. Питання, з якими жителі району звернулися до Заступника директора архіву, стосувалися підтверджуючих документів щодо передачі у приватну власність земельних ділянок, наданих їм для ведення підсобного господарства та про підтвердження трудового стажу. За результатами розгляду усі заявники будуть поінформовані в поряду, установленому чинним законодавством.


23 серпня 2016

Відкрито тематичну документальну виставку, присвячену 160-й річниці від народження українського письменника Івана Яковича Франка (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників,1 (корпус № 2) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»)), Прес-реліз.

19 серпня 2016

Відкрито тематичну документальну виставку «Двадцять п'ята річниця здобуття Україною незалежності» (експонування в приміщенні архіву: вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»)).

25 липня 2016

Відкрито тематичну документальну виставку, «Декларація про державний суверенітет – перший крок до становлення незалежності України» (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»). «Документальні виставки онлайн»), Прес-реліз

14 липня 2016

Відбулось чергове розширене засідання колегії Державного архіву Чернівецької області на якому були розглянуті питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за І півріччя 2016 р.
2. Про підсумки роботи Експертно-перевірної комісії за І півріччя 2016р.
3. Про результати комплексних перевірок використання архівного законодавства в архівному відділі Новоселицької райдержадміністрації та КУ „Новоселицький районний трудовий архів”.
4. Про результати комплексних перевірок використання архівного законодавства в архівному відділі Хотинської райдержадміністрації та КУ „Хотинський районний трудовий архів”.

24 червня 2016

Відкрито тематичну документальну виставку, присвячену 20-й річниці Конституції України (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»).

02 червня 2016

В.О. директора Державного архіву Чернівецької області Виклюк Світлана Анатліївна провела особистий прийом громадян в приміщенні архівного відділу Новоселицької районної державної адміністрації та в КУ «Новоселицький районний трудовий архів». Питання, з якими жителі району звернулися до в. о. директора архіву, стосувалися реорганізації колективних господарств району, приватизації земельних ділянок та встановлення мінімумів вихододнів колгоспників. За результатами розгляду усі заявники будуть проінформовані в установленому чинним законодавством порядку.


05 травня 2016

Відбулося відкриття тематичної документальної виставки, присвяченої 180-річчю від народження видатного буковинського композитора, письменника, просвітителя і громадського діяча СИДОРА ВОРОБКЕВИЧА. Прес реліз Детальніше можна переглянути в рубриці «Документальні виставки онлайн».

26 квітня 2016

Було проведено чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Чернівецької області. На засідання були подані і розглянуті: номенклатури справ, інструкції з діловодства, описи справ постійного терміну зберігання, описи з кадрових питань, положення про експертну комісію та про архівний підрозділ та акти про вилучення для знищення документів, що не підлягають зберіганню юридичних осіб-джерел формування НАФ.

21 квітня 2016

Відбулося чергове розширене засідання колегії Державного архіву Чернівецької області на якому були розглянуті питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за І квартал 2016 р.
2. Про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за І квартал 2016 р.
3. Про результати комплексних перевірок використання архівного законодавства в архівному відділі Герцаївської райдержадміністрації та трудовому архіві Герцаївського району.
Засідання відбулося у приміщенні держархіву Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної Сотні (Стасюка), 20А

17 березня 2016

Відбулося чергове розширене засідання колегії Державного архіву Чернівецької області на якому були розглянуті питання:

1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за 2015 рік та визначенню завдань на 2016 рік.

2. Про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за 2015 рік.

3. Про виконання плану заходів у 2015 році Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду, та таких, що підлягають включенню до нього, на 2009-2019 роки.

Засідання відбулося у приміщенні держархіву Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. Небесної Сотні (Стасюка), 20А.

23 лютого 2016

Відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Чернівецької області. На засіданні було розглянуто: 28 номенклатур справ; 7 інструкцій з діловодства; 50 описів справ постійного терміну зберігання на 4122 од. зб.; 26 описів з кадрових питань на 966 од.зб.; 33 положення про експертну комісію; 13 положень про архівний підрозділ.

15 лютого 2016

в приміщенні Чернівецького обласного краєзнавчого музею (м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 28) проведено спільний захід Державного архіву Чернівецької області та науково-експозиційного відділу археології, середніх віків і нової історії ЧОКМ, під назвою: «День архівного документа», присвячений 185-річчю від дня народження Йозефа Главки – архітектора, вченого, мецената. В експозиції заходу використано документи архівних фондів Митрополії Буковини та Буковинської крайової управи щодо створення та діяльності будівельного комітету з будівництва ансамблю Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, за планами та під керівництвом архітектора Йозефа Главки.20 січня 2016

Відкрито тематичну документальну виставку «Свято Державності і Соборності», присвячену відзначенню Дню Соборності в Україні (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників, 1 (корпус № 2). Прес реліз

11-15 січня 2016

Проведено постійно діючий семінар “Упорядкування документів Національного архівного фонду та з кадрових питань в архівних підрозділах органів державної влади” для осіб, відповідальних за архівний підрозділ структурних підрозділів облдержадміністрації, який відбувся на базі Державного архіву Чернівецької області. Детальніше