Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


2014

24 грудня 2014

20 листопада 2014

Відкрито тематичну документальну виставку «Преса Буковини про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні» (експонування в рубриці «Документальні виставки онлайн»)

17 листопада 2014

На виконання Указу Президента України від 29.10.2014 No 830/2014 «Про заходи у зв'язку з днем пам'яті жертв голодоморів» держархів підготував статтю «Мовою архівних документів про голод у Чернівецькій області 1946 – 1947 рр.», яку пропонує Вашій увазі в рубриці «Наші публікації».

7 листопада та 31 жовтня 2014

В приміщенні Держархіву Чернівецької області по вул. Небесної Сотні 20 а відбулися семінари для відповідальних за діловодство та архів установ, підприємств та організацій – джерел комплектування держархіву, за темою: «Порядок заповнення паспорта служби діловодства та архівного підрозділу установи, організації, підприємства».

30 жовтня 2014

Відбулося чергове розширене засідання колегії держархіву області на якому були розглянуті питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за 9 місяців 2014 р.
2. Про підсумки роботи Експертно-перевірної комісії держархіву за 9 місяців 2014р.
3. Про планування роботи архівних установ на 2015 рік та звітність за 2014 рік.
Засідання відбулося у приміщенні держархіву за адресою: м.Чернівці, вул. Небесної Сотні, 20 А.

21 жовтня 2014

Відкрито тематичну документальну виставку, присвячену 70-й річниці визволення України у Великій Вітчизняній війні (експонування в приміщенні архіву: вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1).Прес-реліз

21 жовтня 2014

Державний архів Чернівецької області взяв участь у відкритті виставки «Його пісня крокувала світом», яке відбулось у приміщенні галереї «Sweet арт». Виставка присвячена всесвітньо відомому тенору довоєнної доби Йозефу Шмідту. Детальніше

09 вересня 2014

Відкрито тематичну документальну виставку «З історії створення та діяльності крайової організації «Народний Рух України за перебудову», присвячену 25-й річниці від створення громадсько-політичної організації (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»).
Прес-реліз

21 серпня 2014

Відкрито тематичну документальну виставку, присвячену 23-й річниці Незалежності України (експонування в приміщенні архіву: вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) та на офіційному веб-сайті держархіву Чернівецької області, в рубриці «Документальні виставки онлайн»).

04 серпня 2014

Відкрито тематичу документальну виставку, присвячену 180-й річниці від дня народження видатного українського письменника, педагога, фольклориста та громадського діяча Юрія Адальбертовича Гординського-Федьковича (експонування в приміщенні архіву: вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»). Прес-реліз

25 липня 2014

Відкрито тематичу документальну виставку, присвячену 100-річчю від початку Першої світової війни 1914 – 1918 років (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) та в рубриці «Документальні виставки онлайн»). Прес-реліз

16 липня 2014

Відбулося чергове розширене засідання колегії держархіву області на якому було розглянуто питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за І півріччя 2014 р.
2. Про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за І півріччя 2014р.

15 липня 2014

Привітання архівістів Буковинського краю з нагоди 70-річчя від дня створення Архівного відділу Чернівецької міської ради

Шановні ювіляри!


Архівісти Буковинського краю
щиро вітають Вас з поважним ювілеєм!


Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, родинного щастя, життєвої наснаги, нових особистих та професійних успіхів у копіткій і благородній справі збереження скарбів минулого і відновлення історичної правди української держави.

Зберігаючи документи для наступних поколінь, Ви виконуєте важливу, відповідальну місію. Невтомною працею зберігаєте найцінніше – історичну пам’ять, задовольняєте суспільний інтерес до пізнання нашого минулого і водночас життєві потреби людей, яким вкрай необхідна Ваша кваліфікована допомога. Завдяки Вашій щоденній самовідданій праці, інтелектуальна скарбниця нашого міста зберігається та примножується, зміцнюючи нерозривний зв’язок попередніх та прийдешніх поколінь.

Нехай в недалекому майбутньому Ваша архівна установа стане відповідати світовим стандартам, а Ваша праця буде оцінена в повній мірі.

Многая літа ювілярам!

За дорученням архівістів
В.о. директора Державного
архіву Чернівецької області
С.А.Виклюк

15 липня 2014

До 70-річчя від дня створення Архівного відділу Чернівецької міської ради Тетяна Горюнова, головний спеціаліст архівного відділу підготувала статтю “Нам тільки лише - 70”, яка опублікована он-лайн на офіційному сайті держархіву Чернівецької області.
Переглянути статтю

26 червня 2014

Відкрито тематичну документальної виставку, присвячену 18-й річниці Конституції України (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) та на офіційному веб-сайті держархіву Чернівецької області Web: cv.archives.gov.ua, в рубриці «Документальні виставки онлайн»). Прес реліз

07 травня 2014

В приміщенні архіву по вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) відкрито тематичну документальну виставку «Роки боротьби і перемог: йшла війна народна...», присвячену 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941 - 1945) Прес реліз

16 квітня 2014

Відбулося чергове розширене засідання колегії держархіву області на якому були розглянуті питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за І квартал 2014 р.
2. Про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за І квартал 2014р.
Засідання відбулося у приміщенні держархіву за адресою: м.Чернівці, вул. Небесної Сотні, 20 А.

16 квітня 2014

Для начальників архівних відділів було проведено семінар за темою: “Організація проведення та оформлення результатів перевіряння наявності та стану документів в архівних відділах РДА та міських радах”
Семінар відбувся у приміщенні держархіву за адресою: м.Чернівці, вул. Небесної Сотні, 20 А.

26 березня 2014

В приміщенні архіву по пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) відкрито тематичну документальну виставку «Визволителям м. Чернівців присвячується...», присвячену 70-й річниці визволення міста Чернівців від фашистських загарбників Прес-реліз

21 березня 2014

Працівники Державного архіву Чернівецької області долучились до всеукраїнської акції щодо збору коштів на матеріально-технічне забезпечення для Збройних Сил України. Зокрема, всі працівники держархіву надали матеріальну допомогу на мобілізаційні завдання Збройних Сил України в розмірі від середньоденної заробітної плати і більше.

20 березня 2014

Проведено розширене засідання колегії держархіву Чернівецької області, на якому розглянуто підсумки роботи архівних установах Чернівецької області за 2013 рік та визначенню завдань на 2014 рік.

07 березня 2014

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші вітання
з нагоди Міжнародного
жіночого дня - 8 Березня.


"Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання!"


З повагою і найкращими
побажаннями від імені колективу
Директор архіву Д.Д.Жмундуляк

06 березня 2014

Увага!
В Державному архіві Чернівецької області оголошено початок І туру щорічного Всеукранського конкурсу "Кращий державний службовець" 2014 року.

05 березня 2014

В приміщенні архіву по вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) відкрито тематичну документальну виставку «БУКОВИНА ВШАНОВУЄ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ», присвячену 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка Прес-реліз

11 лютого 2014

В приміщенні архіву по вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) відкрито тематичну документальну виставку «Афганістан: героїзм крізь біль і сум», присвячену 25-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Детальніше

30 січня 2014

Для начальників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад було проведено семінар за темою: «Методичні та практичні питання щодо складання та оформлення «Відомостей про зміни у складі та обсязі фондів станом на 01 січня ____ року».

21 січня 2014

До уваги начальників архівних відділів райдержадміністрацій!

Розроблена Примірна номенклатура справ апарату районної, районної у мм. Києві і Севастополі державної адміністрації, та погоджена Центральною експертно-перевірною комісією Державної архівної служби України (протокол ЦЕПК від 22.11.2013 №7)
Примірна номенклатура Файл PDF

14 січня 2014

В приміщенні Товариства румунської культури ім. М. Емінеску, за адресою: м. Чернівці, Центральна площа 9, проводився культурний захід, присвячений Дню народженню Міхая Емінеску та Дню румунської культури, який організовано Спілкою румунських письменників м. Чернівці спільно з Товариством румунської культури ім. М. Емінеску, м. Чернівці, Літературно-меморіальним музеєм Міхая Емінеску, Чернівецькою обласною універсальною бібліотекою ім. Михайла Івасюка та за підтримки Генерального консульства Румунії в м. Чернівці.
До слова було запрошено начальника відділу забезпечення збереженості документів держархіву Олара Д.Г. Тема виступу: «Віртуальна прогулянка по Чернівцям Міхая Емінеску».