Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


2013

6 березня 2013

Проведено розширене засідання Колегії Держархіву Чернівецької області, на якому розглянуто підсумки роботи архівних установах Чернівецької області за 2012 рік та визначенню завдань на 2013 рік. У засіданні взяли участь начальники архівних відділів айдержадміністрацій, міських рад та керівники трудових архівів Чернівецької області.

26 березня 2013

В приміщенні архіву по пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) відкрито тематичну документальну виставку визволителям міста Чернівців присвячується...», до 69-ї річниці визволення міста Чернівців від фашистських загарбників.

УВАГА

В Державному архіві Чернівецької області оголошено початок щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” 2013 року

11 квітня 2013

Відкриття тематичної документальної виставки, присвяченої 140-й річниці від дня смерті митрополита Буковини і Далмації Євгена Гакмана (експонування в приміщенні архіву: вул.Небесної Сотні, 20 А (корпус № 1); на офіційному сайті держархіву Чернівецької області.

18 квітня 2013

З метою надання методичної допомоги був проведений семінар для начальників архівних відділів за темою: “Порядок проведення перевірянь роботи служб діловодства, експертних комісій та архівних підрозділів підприємств, установ, організацій”.

18 квітня 2013

Проведено виїзне розширене засідання колегії Держархіву Чернівецької області.

24 квітня 2013

В державному архіві Чернівецької області проведено Перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". За результатами І туру найбільшу кількість балів у номінації "Кращий спеціаліст" набрала Житарюк Анжела Миколаївна – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства.

07 травня 2013

Відкриття тематичної документальної виставки, до 68-ї річниці від Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 рр. (пров. Текстильників, 1 (корпус № 2 (корпус № 1; на офіційному сайті держархіву Чернівецької області.

30 травня 2013

В приміщенні архівного відділу Кіцманської райдержадміністрації було проведено ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН директором Державного архіву Чернівецької області Д.Д.Жмундуляком з питань генеалогії, правильності отримання архівних довідок та забезпечення збережності документів.

31 травня 2013

В приміщенні Державного архіву Чернівецької області відбулися загальні збори трудового колективу. Голова профспілкового комітету І.О. Ковальов прозвітував про стан виконання колективного договору укладеного між адміністрацією та профкомом держархіву області та представив на розгляд трудового колективу проект нового колективного договору на 2013-2018 р.

31 травня 2013

З метою надання методичної допомоги 31 травня 2013 року головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства А.М. Житарюк провела семінар на тему «Ведення діловодства в установах» для відповідальних за діловодство та архів обласних установ - джерел комплектування Державного архіву Чернівецької області. В ході семінару були висвітлені питання, щодо складання номенклатур та формування справ, організації проведення науково-технічного опрацювання документів та розшуку відсутніх справ, оформлення організаційно-розпорядчої документації, порядку передавання справ постійного зберігання до держархіву області.

19 червня 2013

Під час проведення комплексної перевірки КУ «Хотинський трудовий архів» керівництвом Державного архіву Чернівецької області в особі заступника директора С.А. Виклюк було здійснено виїзний прийом громадян, під час якого було прийнято до розгляду звернення від 9 осіб, що звернулись до КУ «Хотинський трудовий архів» з питань витребування архівних довідок про підтвердження трудового стажу в колгоспах ім. Івана Франка, «Буковина», «Червона зірка», «Росія», ім. Леніна Хотинського району. Громадянам надані роз'яснення з приводу порядку звернення до КУ «Хотинський трудовий архів» та строків наведення довідок.

11 липня 2013

Відбудеться чергове розширене засідання колегії Держархіву області на якому будуть розглядатися питання:
1. Про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за І півріччя 2013 року.
2. Про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за І півріччя 2013 року.
3. Про результати перевірок архівних відділів райдержадміністрацій та трудових архівів.
Засідання відбудеться у приміщенні держархіву Чернівецької області за адресою: м.Чернівці, вул.Небесної Сотні, 20А. Початок о 10:00.

18 липня 2013

18 липня 2013 року о 16:00 в приміщенні Чернівецького художнього музею відбулось відкриття виставки (картина-сценографія) «Барон Георг Ловендаль повертається до Чернівців», присвяченої творчості видатного художника, технічного директора Чернівецького театру (1925 - 1937) Георга Ловендаля.
На заході, організованому міжнародним фондом Ловендаль спільно з Чернівецьким художнім музеєм, за підтримки Генерального консульства Румунії в м. Чернівцях та Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації виступив начальник відділу забезпечення збереженості документів держархіву Олар Д.Г., який розповів про документи архіву, що містять інформацію про діяльність художника Георга Ловендаля в Чернівцях, зокрема про розпис ним вівтарів для двох церков з передмість м. Чернівці Клокучка та Гореча.

19 липня 2013

В приміщенні архіву по пров. Текстильників, 1 (корпус № 2) відкрито тематичну документальну виставку «Спомин про Лесю Українку», присвячену 100-річчю від дня смерті видатної української письменниці, культурної та громадської діячки.

22 липня 2013

На апаратній нараді при Голові Чернівецької облдержадміністрації директор архіву Дмитро Дмитрович Жмундуляк звітував про роботу архівних установ Чернівецької області у І півріччі 2013 року.

21 серпня 2013

Відкриття тематичної виставки, приуроченої до 22-ї річниці Незалежності України (експонування в приміщенні архіву: вул. Небесної Сотні, 20-А).

17 вересня 2013

Відкриття тематичної документальної виставки, присвяченої Дню Партизанської Слави (експонування в приміщенні архіву: вул.Небесної Сотні, 20 А;)

19 вересня 2013

19 вересня 2013 року під час проведення комплексної перевірки архівного відділу Сторожинецької райдержадміністрації та КУ «Сторожинецький районний трудовий архів» керівництвом Державного архіву Чернівецької області в особі заступника директора Виклюк С.А. було здійснено виїзний прийом громадян, під час якого було прийнято до розгляду звернення від 2 осіб, що звернулись до КУ «Сторожинецький трудовий архів» та 1 звернення від громадянина, що звернувся до архівного відділу Сторожинецької райдержадміністрації. Питання, порушені у зверненнях громадян, стосувалися як земельних питань так і витребування довідок щодо підтвердження трудового стажу за період роботи на підприємствах ТОВ «Рейтинг» та АП ТОВ ім. Фрунзе.

17 жовтня 2013

В приміщенні архіву по вул. Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) відкрито тематичну документальну виставку «Євгенія Іванівна Ярошинська – видатна українська письменниця, перекладач, етнограф, фольклорист і педагог», присвячену 145-річчю від її народження.

31 жовтня 2013

Проведено чергове розширене засідання колегії Державного архіву Чернівецької області, на якому були розглянуті наступні питання:
про виконання плану розвитку архівної справи в архівних установах Чернівецької області за 9 місяців 2013 р.;
про стан виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, у сфері державної кадрової політики в держархіві Чернівецької області;
про підсумки роботи експертно-перевірної комісії держархіву за 9 місяців 2013р.;
про результати комплексної перевірки використання архівного законодавства в архівному відділі Сторожинецької райдержадміністрації;
про результати комплексної перевірки використання архівного законодавства в комунальному підприємстві “Сторожинецький районний трудовий архів”;
про результати контрольної перевірки використання архівного законодавства в трудовому архіві Заставнівського району; про відзначення Дня працівників архівних установ. У засіданні взяли участь начальники архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад та керівники трудових архівів Чернівецької області.

06 листопада 2013

В приміщенні архіву по пров.Текстильників, 1 (корпус № 2) відкрито тематичну документальну виставку «70-річчю визволення Києва присвячується...»

19листопада 2013

Відкриття тематичної документальної виставки, «Періодична преса Буковини про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні» експонування на офіційному сайті держархіву Чернівецької області в рубриці Документальні виставки онлайн.

22 листопада 2013

В приміщенні архіву по вул.Небесної Сотні, 20-А (корпус № 1) відкрито тематичну документальну виставку архівних документів та матеріалів періодичної преси «Незабутня зірка Буковини Ольга Юліанівна Кобилянська», присвячену 150-й річниці від дня народження письменниці (експонування також на офіційному сайті держархіву Чернівецької області в рубриці Документальні виставки онлайн).

25 листопада 2013

Відкриття тематичної документальної виставки, присвяченої 175-й річниці від народження І.С.Нечуй-Левицького, українського прозаїка, перекладача (експонування в приміщенні архіву: пров. Текстильників, 1)

23 грудня 2013

Сайт працює в тестовому режимі. Деякі фунуціі можуть бути недоступні. Вибачте за тимчасові незручності.

24 грудня 2013

директор архіву

Шановні архівісти!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників архівних установ, та з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами!

Нехай кожний день Нового року дарує Вам щасливі миттєвості, приємні турботи, великі зарплати та вагомі здобутки в архівній справі.

Миру, здоров'я і щастя Вашим родинам, а кожному - здійснення найсокровенніших мрій.

Від імені колективу,
директор архіву

Д.Жмундуляк