Головна сторінка | Архів новин | Корисні посилання | Контакти | Карта сайту

Архів новин


2010

22 Листопада 2010

Державний архів Чернівецької області підготував та з 22.11.2010 р. експонує тематичну виставку «Українська визвольна війна 1917–1921 рр.» за документами архівних фондів Буковинської крайової управи, Бюро президії міністра-делегата Буковини м.Чернівці, Секретаріату міністерства внутрішніх справ Буковини і публікацій чернівецької та львівської періодичної преси 1918 – 1938 рр. про події української революційної доби 1917–1921 рр. і вшанування 10-ї, 15-ї та 20-ї річниць революції на Буковині та у Хотинському повіті Бессарабії. Виставка експонується в обох приміщення архіву: вул. Небесної Сотні, 20А, пров. Текстильників, 1.

15 грудня 2010

Державний архів Чернівецької області подав заявку (заповнив анкету учасника) для участі у всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація» для виявлення та поширення кращого досвіду надання адміністративної послуги: «Наведення архівних довідок, копій, витягів».

24 грудня 2010

Шановні колеги!
Колектив Державного архіву Чернівецької області щиро вітає Вас з професійним святом– Днем працівників архівних установ, наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, невичерпної енергії і натхнення, успіху у копіткій і благородній справі збереження скарбів минулого. Адже тільки архіви дають можливість відчути дух історії, настрої попередників, об’єктивно усвідомити історичні події і факти.
Нехай кожен день Вашого життя, шановні колеги, буде наповнений всіма щедротами долі, родинним благополуччям, вірними друзями і успіхами в усіх Ваших справах, хай у душі і серці будуть завжди добро, злагода, мир та любов.
Нових Вам звершень у розбудові архівної справи в Україні.